Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip: 1x5

Darkside Tango

Jet ribashkohet me ish-partneren e tij për të gjurmuar një kriminel të liruar së fundmi. Ndërsa ai është larg, Spike dhe Faye përpiqen të gjejnë një punë të shpejtë.

Cowboy Bebop: 1×5 me Titra Shqip
Cowboy Bebop: 1×5 me Titra Shqip
Nov. 19, 2021
Shpërndarë0