Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip: 1x4

Callisto Soul

Kur një grup ekoterroristësh e prishin tentativën e saj për të goditur, Faye kërkon Spike dhe Jet për ta ndihmuar atë t’i sjellë ata për shpërblimin.

Cowboy Bebop: 1×4 me Titra Shqip
Cowboy Bebop: 1×4 me Titra Shqip
Nov. 19, 2021
Shpërndarë0