Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip: 1x3

Dog Star Swing

Jet ka nevojë për para për t’i blerë vajzës së tij një dhuratë për ditëlindje. Për ta marrë atë, ai dhe Spike ndjekin një dhuratë të mundshme në një bordello, por Spike ka axhendën e tij.

Cowboy Bebop: 1×3 me Titra Shqip
Cowboy Bebop: 1×3 me Titra Shqip
Nov. 19, 2021
Shpërndarë0