Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip: 1x2

Venus Pop

Ndërsa ndjekin një shpërblim për një bombardues Venusian me një dorë, Jet dhe Spike përballen me tensionet ndërpersonale në rritje, të përkeqësuara nga e kaluara sekrete e Spike.

Cowboy Bebop: 1×2 me Titra Shqip
Cowboy Bebop: 1×2 me Titra Shqip
Nov. 19, 2021
Shpërndarë0