Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 52 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Clickbait (2021) me Titra Shqip: 1x8

The Answer (Fundi Sezonit 1)

Policia dhe Brewers bëjnë pjesë së bashku me enigmën e çështjes, por disa pyetje se kush e krijoi identitetin virtual të Nick dhe kush e vrau atë mbeten pa përgjigje.

Clickbait: 1×8 me Titra Shqip
Aug. 25, 2021
Shpërndarë0