Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 95 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Clickbait (2021) me Titra Shqip: 1x4

The Mistress

Emma Beesly arrin në Oakland për të mbajtur zi dhe sqaruar pozicionin e saj, por përfundon duke thelluar misterin që rrethon jetën e dyfishtë të Nick.

Clickbait: 1×4 me Titra Shqip
Aug. 25, 2021
Shpërndarë0