Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 43 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Chucky (2021) me Titra Shqip: 2x4

Death on Denial

Në këtë “episod shumë të veçantë të Chucky”, sekretet e Tiffany kërcënohen nga kthimi nga kolegji i fëmijëve të saj 18-vjeçarë Glen dhe Glenda, dhe nga një ndërhyrje e papritur e kryer nga disa nga të dashurit e Jennifer Tilly-t, të cilët janë të shqetësuar për fëmijët e saj. sjellja e çuditshme e mikut të vjetër.

Chucky: 2×4 me Titra Shqip
Oct. 26, 2022
Shpërndarë0