Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 47 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Chucky (2021) me Titra Shqip: 2x3

Hail, Mary!

Me marrëdhënien e Jake dhe Devon tashmë të tensionuar, zbulimi se ekzistojnë kukulla të shumta vrasëse e bën Jake të propozojë të pamendueshmen: t’i shpëlajë trurin Chucky të kapur dhe ta kthejë atë në një aleat.

Chucky: 2×3 me Titra Shqip
Oct. 19, 2022
Shpërndarë0