Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 69 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Chucky (2021) me Titra Shqip: 2x2

The Sinners Are Much More Fun

3 Amigot tanë luftojnë me rregullat strikte dhe homofobinë e institucionalizuar të shkollës së tyre të re të reformës katolike, veçanërisht kur Chucky vjen me një axhendë vrastare. Ndërkohë, në Beverly Hills, një detektiv i dyshimtë kërcënon mashtrimin e Tiffany-t si “Jennifer Tilly” dhe zbulimin e pengut të saj sekret, Nica Pierce.

Chucky: 2×2 me Titra Shqip
Oct. 12, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit