Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 86 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Chucky (2021) me Titra Shqip: 2x1

Halloween II

Një vit pasi në dukje mundën armikun e tyre Chucky, “3 Amigos” Jake, Devon dhe Lexy fillojnë të marrin thirrje misterioze, kërcënuese nga një armik që tingëllon shumë i njohur.

Chucky: 2×1 me Titra Shqip
Oct. 05, 2022
Shpërndarë0