Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 77 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

Chucky (2021) me Titra Shqip: 1x8

An Affair to Dismember (Fundi Sezonit 1)

Rezultatet e vjetra dhe të reja do të zgjidhen dhe do të fluturojnë shkëndija, ndërsa plani djallëzor i Chucky-t realizohet në një vend veçanërisht të rrezikshëm – dhe publik.

Chucky: 1×8 me Titra Shqip
Nov. 30, 2021
Shpërndarë0