Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 437 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom

Breakout Kings (2011) me Titra Shqip: 1x1

Pilot (There are Rules)

Nje grup i marshallëve të SHBA-së bashkohet me disa të dënuar (ish të arratisur) dhe formojnë një skuadër e cila punon për ndjekjen dhe kapjen e të gjithë personave që arratisen nga burgu dhe në këmbim të kësaj të dënuarve u ulet dënimi i tyre.

Mar. 06, 2011
Shpërndarë0