Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Boardwalk Empire (2010) me Titra Shqip: 2x9

Battle of the Century

Me të mbërritur në Belfast, Nucky dhe Owen takohen me udhëheqësit e IRA-s me një propozim shkëmbimi. Ndërkohë, në Atlantic City, Jimmy dhe partnerët e tij ndërmjetësuan një marrëveshje me George Remus për alkoolin e tij “mjekësor” përpara se të bënin një pushim për të parë/dëgjuar luftën e Dempsey-t. Margaret shqetësohet kur sëmundja e Emily merr një kthesë për keq. Dunn Purnsley orkestron grevën e një punonjësi në Ritz. Waxey Gordon ndërmerr veprime kundër Manny Horvitz në Filadelfia, dhe Randolph dhe Clifford Lathrop vunë në vuajtje Halloran për të kaluarën e Nucky.

Boardwalk Empire: 2×9 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×9 me Titra Shqip
Nov. 20, 2011
Shpërndarë0