Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Boardwalk Empire (2010) me Titra Shqip: 2x8

Two Boats and a Lifeguard

Në vazhdën e një humbjeje personale, Nucky kërkon këshilla për situatën e tij politike nga Arnold Rothstein, ndërsa Eli mbetet dyshues për veprimet e vëllait të tij. Nucky e gjen veten në një pozicion të panjohur për të treguar mirënjohje ndaj një agjenti federal. Anxhela takon një mik të ri në plazh dhe përgjon tradhtinë e burrit të saj. Nelson merr një dado. Nucky i afrohet Owen me një propozim jashtë shtetit. Jimmy përkul muskujt e tij, në kurriz të Mickey Doyle.

Boardwalk Empire: 2×8 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×8 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×8 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×8 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×8 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×8 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×8 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×8 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×8 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×8 me Titra Shqip
Nov. 13, 2011
Shpërndarë0