Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Boardwalk Empire (2010) me Titra Shqip: 2x4

What Does the Bee Do?

Gjatë festës së ditëlindjes së kryebashkiakut Bader, avokati i Nucky-t del me një zgjidhje që mund ta ndihmojë Nucky-n në rastin e tij të manipulimit të zgjedhjeve. Me një tepricë pije alkoolike të mundshme, Jimmy dhe Mickey udhëtojnë në Filadelfia për të kërkuar blerës ndërsa Nucky bën një marrëveshje befasuese për të provuar të marrë alkool në Atlantic City. Eli është i shqetësuar për aftësinë e komodorit për të udhëhequr. Margaret vendos t’i japë bonuse stafit të saj. Chalky është në qoshe ndërsa është në punë dhe në shtëpi. Owen merr ekspertizën e tij të municioneve dhe e përdor atë. Agjentët e Van Alden i vunë sytë nga magazina e Mickey-t. Rikardi ul kujdesin e tij në emër të artit. Dhe Gillian mendon për herën e parë që ishte me komodorin.

Boardwalk Empire: 2×4 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×4 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×4 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×4 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×4 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×4 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×4 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×4 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×4 me Titra Shqip
Oct. 16, 2011
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit