Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 54 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Boardwalk Empire (2010) me Titra Shqip: 2x3

A Dangerous Maid

Komodori hedh peshën e tij me rojet bregdetare për të penguar shpërndarjen e alkoolit, gjë që krijon një mundësi për Owen për të demonstruar vlerën e tij ndaj Nucky-t dhe një kazinoje në vështirësi. Ndërkohë, një letër gërmon kujtime të dhimbshme për Margaret, Nucky thërret në favor me prokurorin e përgjithshëm të SHBA, Meyer dhe Lucky mësojnë çmimin e pushtetit dhe Lucy kërkon mënyra për të kuruar vetminë e saj.

Boardwalk Empire: 2×3 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×3 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×3 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×3 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×3 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×3 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×3 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×3 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×3 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×3 me Titra Shqip
Oct. 09, 2011
Shpërndarë0