Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 33 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Boardwalk Empire (2010) me Titra Shqip: 2x2

Ourselves Alone

Pavarësisht se është i zënë ngushtë publikisht nga problemet ligjore, shqetësimi më i madh i Nucky-t mund të jetë mbajtja e ushtrisë së tij private në një betejë për kontrollin e Atlantic City. Ndërkohë, Jimmy bën një marrëveshje biznesi me Arnold Rothstein në Nju Jork, por mund të ketë më shumë të përbashkëta me Meyer Lansky dhe Lucky Luciano. Margaret bazohet në përvojën e kaluar për të marrë disa informacione të vlefshme, Chalky përplaset me një tjetër të burgosur dhe një nacionalist irlandez vjen në qytet duke kërkuar mbështetje.

Boardwalk Empire: 2×2 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×2 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×2 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×2 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×2 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×2 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×2 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×2 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×2 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×2 me Titra Shqip
Oct. 02, 2011
Shpërndarë0