Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 42 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Boardwalk Empire (2010) me Titra Shqip: 2x12

To the Lost (Fundi Sezonit 2)

Çështja e Esther Randolph dobësohet nga vdekja e papritur e një dëshmitari dhe martesa e papritur e një tjetri. Jimmy largohet nga ndikimi i të tjerëve, përfshirë nënën e tij. Nucky, i cili vepron si burri i familjes së Margaret, përballet me një vendim të vështirë biznesi.

Boardwalk Empire: 2×12 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×12 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×12 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×12 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×12 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×12 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×12 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×12 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×12 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×12 me Titra Shqip
Dec. 11, 2011
Shpërndarë0