Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Boardwalk Empire (2010) me Titra Shqip: 2x11

Under God's Power She Flourishes

Me Margaretin që mendon për pasojat e mëkatit, Nucky e përgatit atë për një skenar të rastit më të keq, ndërsa Esther Randolph luan kartat e saj atu. Jimmy riviziton ditët e tij të kolegjit me Angela dhe Gillian. Mickey Doyle shqetësohet duke ndarë fitimet e tij nga pijet alkoolike. Eli refuzon të pranojë një lutje. E kaluara e Nelson-it kthehet për ta ndjekur atë, duke e kthyer peshoren në favor të Nucky-t.

Boardwalk Empire: 2×11 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×11 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×11 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×11 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×11 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×11 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×11 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×11 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×11 me Titra Shqip
Dec. 04, 2011
Shpërndarë0