Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 28 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Boardwalk Empire (2010) me Titra Shqip: 2x10

Georgia Peaches

I nënshtruar nga Nucky, i cili ka një burim të ri për alkoolin, Jimmy dhe partnerët e tij kërkojnë të kultivojnë një rrjedhë të re të ardhurash në Atlantic City. Me afrimin e sezonit turistik të pikut, ekuipazhi i Commodore përballet me një zgjedhje për t’u marrë me punëtorët grevistë të qytetit; ose negocioni ose luftoni. Nga frika se mëkati ka çuar në fatkeqësi, Margaret i afrohet At Brenanit me një “akt përkushtimi”. Nucky merr një avokat të ri. Van Alden përballet me një të ardhme të pasigurt. Manny Horvitz bën përjashtim nga një pagesë borxhi.

Boardwalk Empire: 2×10 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×10 me Titra Shqip
Nov. 27, 2011
Shpërndarë0