Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 68 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Boardwalk Empire (2010) me Titra Shqip: 2x1

21

Nucky është i tronditur nga një kryengritje në rrethin e tij të brendshëm. Një sulm kërcënon jetën dhe jetesën e Chalky. Margaret merret me problemet e djalit të saj. Angela lufton për dashurinë e Jimmy-t. Van Alden tregon gruan e tij nëpër qytet.

Boardwalk Empire: 2×1 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×1 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×1 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×1 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×1 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×1 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×1 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×1 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×1 me Titra Shqip
Boardwalk Empire: 2×1 me Titra Shqip
Sep. 25, 2011
Shpërndarë0