Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 69 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz

Black Bird (2022) me Titra Shqip: 1x6

You Promised (FUND)

Jimmy arrin pikën e tij të thyerjes. Larry bëhet i dyshimtë. McCauley dhe Miller flasin me një person të rëndësishëm në jetën e Larry.

Black Bird: 1×6 me Titra Shqip
Aug. 04, 2022
Shpërndarë0