Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 66 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Black Bird (2022) me Titra Shqip: 1x5

The Place I Lie

Frika dhe paranoja në rritje e Jimmy-t e detyrojnë atë të provokojë Larry. McCauley dhe Miller kanë një përparim. Terapisti i Larry bëhet i shqetësuar.

Black Bird: 1×5 me Titra Shqip
Black Bird: 1×5 me Titra Shqip
Jul. 28, 2022
Shpërndarë0