Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 85 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Black Bird (2022) me Titra Shqip: 1x4

WhatsHerName

Pas një trazire në burg, Jimmy dhe Larry e gjejnë veten me kohë për të mësuar më shumë për njëri-tjetrin.

Black Bird: 1×4 me Titra Shqip
Jul. 21, 2022
Shpërndarë0