Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 90 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Barbarians (2020) me Titra Shqip: 2x5

Doomed

Marbodi përballet me Tiberin dhe kërkon drejtësi. Kështunelda dhe Folkwin u nisën në një mision. Gaius fshihet në pyll dhe bën një zbulim tronditës.

Barbarians: 2×5 me Titra Shqip
Oct. 21, 2022
Shpërndarë0