Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 77 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Barbarians (2020) me Titra Shqip: 2x3

Fathers

Germanicus e akuzon Flavusin si tradhtar. Ari e sjell Gain në fshat dhe më pas kërkon hakmarrje ndaj Marbodit. Kështunelda zemërohet me Arin që ka gënjyer.

Barbarians: 2×3 me Titra Shqip
Oct. 21, 2022
Shpërndarë0