Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Barbarians (2020) me Titra Shqip: 1x6

The Battle (Fundi Sezonit 1)

Ari drejton Varusin dhe tre legjione romake në pyllin Teutoburg – dhe në histori. Kështunelda bën një sakrificë të përgjakshme për të ruajtur aleancën.

Barbarians: 1×6 me Titra Shqip
Oct. 23, 2020
Shpërndarë0