Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 33 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Barbarians (2020) me Titra Shqip: 1x5

Treason

Ari dhe Kështunelda krijojnë një martesë politike dhe fillojnë të bashkojnë fiset e këputura gjermane. Folkwin besohet i vdekur, por në fakt ka qenë skllavëruar.

Barbarians: 1×5 me Titra Shqip
Oct. 23, 2020
Shpërndarë0