Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 31 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Barbarians (2020) me Titra Shqip: 1x4

A New Reik

Ari përqafon rolin e tij të ri me Cherusci, por ndryshimi i besnikërisë së tij shkon më thellë nga sa e di Varusi. Kështunelda dhe Folkwin mbledhin një fis rival.

Barbarians: 1×4 me Titra Shqip
Oct. 23, 2020
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit