Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 39 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Barbarians (2020) me Titra Shqip: 1x3

On the Edge

Ari komandon trupat e urdhëruara nga Varusi për të gjuajtur dhe vrarë Folkwin, familja e të cilit dhe fshati i origjinës janë vënë në rrezik për aktin e tij të kundërshtimit.

Barbarians: 1×3 me Titra Shqip
Oct. 23, 2020
Shpërndarë0