Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 35 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Barbarians (2020) me Titra Shqip: 1x2

Vengeance

Vjedhja e standardit provokon një krizë, duke ribashkuar oficerin romak Ari me babanë e tij Segimer dhe miqtë e fëmijërisë Folkwin dhe Suchnelda.

Barbarians: 1×2 me Titra Shqip
Oct. 23, 2020
Shpërndarë0