Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 51 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Barbarians (2020) me Titra Shqip: 1x1

Wolf and Eagle

Shefi i fisit Cherusci, Segimer, kundërshton kërkesat në rritje të guvernatorit të ri Varus. Të dashuruarit e fshehtë Thatnelda dhe Folkwin i japin Romës një goditje simbolike.

Barbarians: 1×1 me Titra Shqip
Oct. 23, 2020
Shpërndarë0