Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 47 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

Baby (2018) me Titra Shqip: 1x6

#Love (Fundi Sezonit 1)

Pas kësaj, Ludo, Damiano dhe Chiara përpiqen të mbulojnë gjurmët e tyre dhe të përballen me ndjenjat e fajit dhe frikës. Fabio shijon një moment që të ndryshon jetën.

Baby: 1×6 me Titra Shqip
Baby: 1×6 me Titra Shqip
Nov. 30, 2018
Shpërndarë0