Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com

Atypical (2017) me Titra Shqip: 1x5

That’s My Sweatshirt

Sam tronditet kur Paige shkon në dhomën e tij. Kejsi viziton Klejtonin dhe merr një kuptim se si do të ishte jeta larg vëllait të saj.

Atypical: 1×5 me Titra Shqip
Aug. 11, 2017
Shpërndarë0