Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 33 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Atypical (2017) me Titra Shqip: 1x2

A Human Female

Vajza me të cilën Sam është i dashuruar është e zënë dhe babai i saj e ndihmon atë t’i afrohet asaj. Pasi humbi kartën e saj të kreditit, Elsa kthehet në lokal. Kejsi dëgjon thashetheme për Evan.

Atypical: 1×2 me Titra Shqip
Aug. 11, 2017
Shpërndarë0