Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 69 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Atypical (2017) me Titra Shqip: 1x1

Antarctica

I vendosur për të gjetur një të dashur, Sam kërkon këshilla në internet dhe i vë në praktikë menjëherë, ndërsa nëna e tij Elsa duhet të mësojë të jetë më pak mbrojtëse.

Atypical: 1×1 me Titra Shqip
Aug. 11, 2017
Shpërndarë0