Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Aranyak (2021) me Titra Shqip: 1x8

Episode 8 (Fundi Sezonit 1)

Një gjetje kryesore rreth përdhunimit të Aimee i lejon Kasturi dhe Angad të nxjerrin më shumë rrëfime nga ajo natë fatale – dhe më gjerë. Mahadev identifikon Nar Tendua.

Aranyak: 1×8 me Titra Shqip
Dec. 10, 2021
Shpërndarë0