Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Aranyak (2021) me Titra Shqip: 1x7

Episode 7

Bunty vjen i pastër, duke i hapur rrugën të vërtetave për Manhasin, Harin, Gaganin dhe Kantin. Nutan bën një përpjekje drastike në ankth.

Aranyak: 1×7 me Titra Shqip
Dec. 10, 2021
Shpërndarë0