Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 20 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Aranyak (2021) me Titra Shqip: 1x6

Episode 6

Ndërsa telefonuesi i panjohur identifikohet, pamjet e mallkuara video nxjerrin rrëfime nga Ravi dhe Julie. Kapja e Omit bëhet shqetësimi kryesor i Angadit.

Aranyak: 1×6 me Titra Shqip
Dec. 10, 2021
Shpërndarë0