Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Aranyak (2021) me Titra Shqip: 1x5

Episode 5

Një numër i panjohur në të dhënat e thirrjeve të dy të dyshuarve ngre më shumë pyetje. Ndërsa tensioni me Harin rritet, Kasturi dhe Angad marrin pjesë në një martesë në shtëpinë e Manhas.

Aranyak: 1×5 me Titra Shqip
Dec. 10, 2021
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit