Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Aranyak (2021) me Titra Shqip: 1x4

Episode 4

Një i dyshuar bën një rrëfim jo bindës. Kasturi dhe Angadi fillojnë të dyshojnë për një të tyren. Manhas futet nën lëkurën e Ashokut. Nutan merr një tronditje.

Aranyak: 1×4 me Titra Shqip
Dec. 10, 2021
Shpërndarë0