Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Aranyak (2021) me Titra Shqip: 1x3

Episode 3

Angad dhe Kasturi hetojnë vendndodhjen e Kantit natën e vrasjes së Aimee. Angad dyshon pronarin e kafenesë Govind në sulmin në Sundar.

Aranyak: 1×3 me Titra Shqip
Dec. 10, 2021
Shpërndarë0