Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 115 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Aranyak (2021) me Titra Shqip: 1x1

Episode 1

Mes një dorëzimi të tensionuar në prag të një pushimi, inspektori Kasturi Dogra tronditet nga zhdukja e një adoleshenti dhe frika e një krijese vrasëse në qytet.

Aranyak: 1×1 me Titra Shqip
Dec. 10, 2021
Shpërndarë0