Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 218 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Another Self (2022) me Titra Shqip: 1x8

Episode 8 (Fundi Sezonit 1)

Në natën e saj të martesës, Sevgi lexon një letër të Muko-s që shkatërron tokën. Leyla i bën Fikos një propozim biznesi. Ada dhe Toprak arrijnë një udhëkryq.

Jul. 28, 2022
Shpërndarë1