Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 186 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz

Another Self (2022) me Titra Shqip: 1x7

Episode 7

Ada zbulon sekretin e babait të saj. Selim përballet me një dilemë që do të rrezikonte shanset e tij me Adën. Tensionet arrijnë në krye mes Sevgit dhe mamasë së saj.

Jul. 28, 2022
Shpërndarë0