Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 190 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz

Another Self (2022) me Titra Shqip: 1x6

Episode 6

Ada lidhet me Belgin dhe kërkon të shërohet nga plaga që përshkon prejardhjen e saj matrilineale. Mes Sevgit dhe Fikos fluturojnë shkëndija.

Jul. 28, 2022
Shpërndarë0