Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 618 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz

Another Self (2022) me Titra Shqip: 1x1

Episode 1

Ada me paqartësi udhëton për në Ayvalık me Leyla dhe Sevgi, e cila kërkon trajtim alternativ. Ada ndeshet me një figurë të papritur dhe plagët e vjetra shpejt rihapen.

Jul. 28, 2022
Shpërndarë10