Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 322 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2vanfem.com

Anne with an E (2017) me Titra Shqip: 2x2

Signs are Small Measurable Things, but Interpretations are Illimitable

Vapori zbret në Trinidad, duke e sjellë Bashin ballë për ballë me të kaluarën e tij. Familja Barry qëndron pas nxitimit të arit, por Matthew dhe Marilla nuk janë aq të sigurt.

Anne with an E: 2×2 me Titra Shqip
Jul. 06, 2018
Shpërndarë0