Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

American Horror Stories (2021) me Titra Shqip: 1x2

Rubber(wo)Man (2)

Scarlett hyn në një romancë të re të përdredhur ndërsa Michael dhe Troy përballen me marrëdhënien e tyre të vështirë.

American Horror Stories: 1×2 me Titra Shqip
Jul. 15, 2021
Shpërndarë0