Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 42 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

American Horror Stories (2021) me Titra Shqip: 1x1

Rubber(wo)Man (1)

Një adoleshente dhe baballarët e saj zhvendosen në një shtëpi të braktisur me një të kaluar të zymtë. Ndërsa familja bën rinovime, një errësirë ​​zë rrënjë brenda tyre.

American Horror Stories: 1×1 me Titra Shqip
American Horror Stories: 1×1 me Titra Shqip
Jul. 15, 2021
Shpërndarë0